آخرین مطالب سایت

شبکه‌های اجتماعی

به دنبال کنندگان ما در اینستاگرام بپیوندید

فالو

از طریق لینکدین با ما در ارتباط باشید

کلیک

.

خدمات آموزشی

مشاوره‌های سازمانی و آموزش

به دلیل ماهیت بین رشته‌‏ای خدمات ثبت اختراع که اساسا خدماتی فنی-حقوقی است و عدم وجود زیرساخت‌های آموزشی در خصوص مواردی چون نگارش و بررسی اختراع، کشور ایران دارای نقاط ضعف زیادی در این حوزه بوده که نمود آن را می‌توان در کیفیت بسیار پایین اختراعات نگارش شده و همچنین فاصله زیاد شیوه بررسی اختراعات ایران با روندهای استاندارد دنیا مشاهده نمود.

کم کاری‌های انجام شده توسط نهادهای متولی و همچنین عدم تربیت نیروی انسانی متخصص و با تجربه در حوزه های فنی مالکیت فکری اعم از روندهای نگارش متون اختراع، روشهای فنی و تخصصی بررسی اختراع، آموزش‌‏های تخصصی نحوه جستجوی اختراعات، خدمات تحلیل پتنت، نحوه تنظیم سیاست‌نامه‌های مالکیت فکری در موسسات پژوهشی، شرکت‌ها و دانشگاه‌ها باعث شده است که کشور ما از این حیث دچار خسارت‌های فراوان مادی گردد.

با توجه به این نیاز روز افزون، شرکت ایده سازان عصر آفتاب با تکیه بر تجربه ۹ ساله خود در حوزه نگارش اختراعات، بررسی شرایط احراز پتنت، خدمات تحلیل پتنت، مشارکت در تدوین سیاست‌نامه‌های مالکیت فکری، انجام امور ثبت اختراع در خارج از کشور و پاسخ به Office Action های اختراعات، جستجوی پیشینه اختراع و بررسی نقض اختراعات، اقدام به برگزاری کارگاه‌های سفارشی در سطح شرکت‌ها، موسسات پژوهشی، دانشگاه‌ها و نهادهای سیاست گذار طی ۴ سال اخیر نموده است.

آموزش
مهم‌ترین سرفصل‌های کارگاهی مورد نیاز مخاطبان

باید توجه داشت که شرکت ایده سازان عصر آفتاب در حال حاضر خود به صورت مستقل اقدام به ثبت نام و برگزاری دوره آموزشی نمی‌کند و دوره‌های ذکر شده تنها به سفارش نهادها و موسسات مختلف برگزار می‌گردد. همچنین با توجه به همکاری این شرکت با کانون پتنت ایران، متقاضیان می‌توانند در صورت داشتن شرایط آیین نامه حمایتی کانون پتنت ایران از تسهیلات این نهاد در برگزاری کارگاه‌های مقدماتی استفاده نمایند.

بعضی از نهادهای دریافت کننده خدمات آموزشی